Termni

Termini ir jācenšas ievērot visiem!

Iepazīsimies ar dažiem no tiem

RP - Roleplay (turpmāk RP) ir reālās dzīves attēlošana iekš spēles. Šis termins atspoguļo visu roleplay darbību. Jums pēc iespējas vairāk ir jācenšas atspoguļot reālās dzīves situācijas un darbības iekš šīs roleplay. Jums ir jācenšas uzvesties kā reālajā dzīvē, Jums ir jāveido emocijas kā reālajā dzīvē- izmantojot nepieciešamās komandas. Šo noteikumu pārkāpt iekš GTA:SA ir visai viegli, jo pati spēle nav pielīdzināta reālās dzīves situācijām - fizisko darbību iespējām.

CS - Common Sense (turpmāk CS) jeb veselais saprāts ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt savai loģikai. Jūs nevarat iet pārdot ieročus pie domes, jo tas jau ir CS termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski - reālajā dzīvē Jūs momentāli tiktu arestēti, Jūs fiksētu simts un viena kamera.

DM - Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc, mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks atriebties spēlē."

MG - Metagame (turpmāk MG) ir OOC sniegtās informācijas izmantošana IC. Proti, iedomāsimies situāciju - Tu esi policists un Tavs draugs pa skype pasaka tev, ka pēc stundas skeitparkā salasīsies cilvēku bariņš, sarunātam masīvam kautiņam un tu to uzzinot caur rāciju pasaki to pārējiem policistiem, pēc kā dodies kopā ar citiem arestēt kaušļus, kas izbojās visu roleplay (ticis pārkāpts noteikums). Viss, kas jums tiek teikts OOC, ko jūs nezināt IC, nav atļauts izmantot IC.

PG - Powergame (turpmāk PG) ir darbību attēlošana, kas nav iespējama reālajā dzīvē, piemēram - nolekšana no četru metru augstuma, pēc kā piecelšanās augšā un turpināša iet tālāk; pacelt 1 tonnas smagu automašīnu un aizmest to prom. Vēlviena lieta, kas piederās pie šī termina pārkāpšanas ir roleplay laikā darbību attēlošana tādā veidā, ka otrs spēlētājs nespēs atbildēt uz jūsu attēlotajām darbībām.

CR - Chicken Running (turpmāk CR) ir skriešana zig-zagā, ar šādu skriešanas palīdzību ir lielāka iespēja izvairīties no šāvieniem, kas ir aizliegts.

CK - Character Kill (turpmāk CK) ir līdzīgs PK, bet spēlētāja tēls atmiņas zaudējuma vietā tiek bloķēts, proti ar viņu spēlēt vairs nevar. Lai veiktu kādam spēlētāja tēlam CK, tam ir jābūt saskaņotam ar administrāciju un jābūt ļoti labam iemeslam, lai veikt spēlētāja tēla nogalināšanu.

NJ - Ninja Jack (turpmāk NJ) ir spēlētāja izmešana no automašīnas, izmantojot pogu ENTER/F bez jebkādas roleplay situācijas attēlošanas. Lai pareizi nozagt kādam automašīnu, Jums jāattēlo darbības, kā auto tiek zagts.

RK - Revenge Kill (turpmāk RK) ir spēlētāja nogalināšana, kurš pavisam nesen ir nogalinājis Jūs pašu. Proti, ja Jūs nogalina, Jūs to cilvēku jau neatceraties, jo pazaudējat atmiņu par noteiktu cilvēku/lietām, kas saistītas ar to cilvēku. Ja loģiski padomāt, ja Jūs nogalina, Jūs taču nespēsiet nākt un atriebties cilvēkam, ko vairs nu vispar jau nepazīstat..

Nepalaižat garām svarīgo

Piesekojat mums

UCP